JAAM050N-M • 24 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Organic Mirror - Natural - MJAAM050N-M • 24 op voorraad |
€ 137,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Transformeer je ruimte met The Organic Mirror, een prachtig stuk ingelijst in rijk teakhout dat de schoonheid van de natuur naar binnen brengt. Het vloeiende, organische ontwerp brengt een gevoel van beweging en warmte in elke ruimte, waardoor deze net zo uniek is als jouw stijl. Breng een beetje plezier, warmte en natuurlijke schoonheid aan je muren met The Organic Mirror. Je ruimte (en je selfies) zullen je dankbaar zijn!
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 60cm |
| length | 40cm |
| weight | 3,400gr |
| Barcode/EAN | 6097311456446 |
| SKU | JAAM050N-M |