| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Simba Mirror - Black - LJAPA003B-L-100 • 1 op voorraad |
€ 199,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze zwarte Simba wandspiegel is een musthave. Meer dan ooit trendy brengt hij met zijn sublieme Rayung Grass-manen een boho-touch in je interieur. Een geweldige look voor elke binnenkamer.
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 100cm |
| length | 100cm |
| weight | 2,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246218225 |
| SKU | JAPA003B-L-100 |