BAVE005N-M-60 • 18 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Palm Tree Mirror - Natural - MBAVE005N-M-60 • 18 op voorraad |
€ 169,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze spiegel heeft zoveel mooie details dat het bijna een kunstwerk is. Raffia franjes en bladeren en kleine kaurischelpen omringen de glazen spiegel, waardoor het een perfect middelpunt is voor elke gewenste kamer.
| Materiaal | Raffia |
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 60cm |
| width | 5cm |
| length | 60cm |
| weight | 940gr |
| Barcode/EAN | 7438246182106 |
| SKU | BAVE005N-M-60 |