JAHOK002N-L • 24 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The La Duchessa Mirror - Natural - LJAHOK002N-L • 24 op voorraad |
€ 249,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Geïnspireerd door de essentie van royalty's, vertaalt "Duchessa" zich in "hertogin" in het Italiaans, die verfijning van een edelvrouw belichaamt. Deze spiegel combineert naadloos klassiek ontwerp met een moderne touch, waardoor het een statement -stuk is dat de tand des tijds doorstaat.
Ervaar luxe op zijn best.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Gras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 100cm |
| length | 80cm |
| weight | 3,500gr |
| Barcode/EAN | 6097320356331 |
| SKU | JAHOK002N-L |