JABR001N-M-60 • 33 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Tahiti Mirror - Natural - beigeJABR001N-M-60 • 33 op voorraad |
€ 109,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Vervoer jezelf naar de exotische oevers van Tahiti met onze milieuvriendelijke spiegel gemaakt van duurzame grasmaterialen. Geïnspireerd door de weelderige landschappen en de serene schoonheid van de Stille Zuidzee, brengt de Tahiti -spiegel een vleugje tropisch paradijs naar elke kamer.
Met zijn organische materialen en ambachtelijke vakmanschap belichaamt deze spiegel zowel stijl- als milieuverantwoordelijkheid.
| Materiaal | Raffia |
| Vorm | Ronde |
| Patroon | Tropisch |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 1,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246042059 |
| SKU | JABR001N-M-60 |