| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Montezuma Mirror - NaturalJAARCR009N • 16 op voorraad |
€ 199,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Haal de essentie van de natuur en geschiedenis in huis met de Montezuma Spiegel. Vernoemd naar de legendarische Azteekse keizer Montezuma, symboliseert deze spiegel kracht, schoonheid en een verbinding met de aarde. De Montezuma Spiegel is perfect voor entrees, slaapkamers of woonruimtes en voegt diepte, warmte en textuur toe aan elke kamer. De natuurlijke tinten en ingewikkelde details maken het meer dan alleen een spiegel.
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Kokosnoot |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 80cm |
| width | 5cm |
| length | 80cm |
| weight | 2,000gr |
| Barcode/EAN | 6097312175193 |
| SKU | JAARCR009N |