BAVE007NB-L-70 • 3 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Havana Mirror - Natural Black - LBAVE007NB-L-70 • 3 op voorraad |
€ 134,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze spiegel is gewoon fascinerend! In deze spiegel van gras (natuurlijke kleur) en katoen (zwarte kleur) is veel vakmanschap gestoken. De perfecte spiegel om dat vergeten hoekje in huis op te fleuren.
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 70cm |
| width | 5cm |
| length | 70cm |
| weight | 740gr |
| Barcode/EAN | 7438246182120 |
| SKU | BAVE007NB-L-70 |