JAPA005N-M-60 • 27 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Mowgli Mirror - Natural - MJAPA005N-M-60 • 27 op voorraad |
€ 199,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Stap in de jungle van stijl met de Mowgli-spiegel! Of je hem nu in je woonkamer ophangt om een vleugje exotische flair toe te voegen of hem gebruikt om een krachtig statement te maken in je hal, de Mowgli-spiegel zal zeker een gesprek op gang brengen en je verbeelding aanwakkeren . Gemaakt met duurzame materialen en ambachtelijk vakmanschap, het is een bewijs van uw toewijding aan zowel kwaliteit als behoud.
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4.50cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 1,500gr |
| Barcode/EAN | 7438246019006 |
| SKU | JAPA005N-M-60 |