JAHOK001N-L • 15 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The La Contessa Mirror - Natural - LJAHOK001N-L • 15 op voorraad |
€ 249,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De naam "La Contessa", wat betekent "het talloze" in het Italiaans, brengt een gevoel van nobele genade en regality in deze spiegel. Het gracieus gebogen frame is zorgvuldig aangewezen om een gevoel van verfijnde luxe te creëren.
De Lavessa Mirroor wordt geplaatst in uw woonkamer, slaapkamer of gang en wordt een middelpunt, aandacht zonder te bevelen met zijn onderbegraven glamour.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Gras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 80cm |
| length | 80cm |
| weight | 3,800gr |
| Barcode/EAN | 6097333347364 |
| SKU | JAHOK001N-L |