BABL024W • 30 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Cactus Shell Mirror - White - whiteBABL024W • 30 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Hoe schattig is deze cactusvormige spiegel? Deze spiegel is gemaakt van kaurischelpen en heeft het perfecte formaat voor uw damestoilet of gang. Het is ook een ideaal cadeau waar elke ontvanger absoluut dol op zal zijn.
| Kleur | Wit |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 5cm |
| length | 38cm |
| weight | 900gr |
| Barcode/EAN | 7438246285203 |
| SKU | BABL024W |