| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Yuki Mirror - Natural - LBAVE027N-L |
€ 149,95 | - | Voeg toe |
Het ontwerp van de Yuki-spiegel is een verborgen schat; op het eerste gezicht eenvoudig, maar complexer naarmate je er langer naar kijkt. Vijf ringen van verschillende raffia-weefsels breiden zich naar buiten uit in franjes die die typische kustsfeer uitstralen. De natuurlijke kleur van het materiaal past in elk interieur en elke ruimte, maar wij raden u aan dit prachtige ontwerp een bijzondere plek te geven.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Gras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 70cm |
| width | 4cm |
| length | 70cm |
| weight | 2,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246294205 |
| SKU | BAVE027N-L |