BALE070N-S-35 • 14 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Alang Alang Mirror - Natural - S - beigeBALE070N-S-35 • 14 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige spiegel brengt een vleugje kusttextuur in huis. Gemaakt van prachtig gras rondom een spiegelcentrum. Meer dan ooit trendy, het brengt een prachtige aardse boho-touch in je interieur. Een geweldige look voor elke kamer.
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Gras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246076016 |
| SKU | BALE070N-S-35 |