JAHOK003N-L • 12 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The La Principessa Mirror - Natural - LJAHOK003N-L • 12 op voorraad |
€ 249,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Mirror, spiegel aan de muur ...
Voel je als een echte prins (SS) met onze "The Princess" Mirror - Royal Quality met een Coastal Touch! Het gracieus archadframe is zorgvuldig ontworpen om een gevoel van verfijnde luxe te creëren. De La Princess Mirror wordt geplaatst in uw woonkamer, slaapkamer of gang en wordt een centraal punt en onderzocht de aandacht met zijn understed glamour.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Gras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 90cm |
| length | 80cm |
| weight | 2,700gr |
| Barcode/EAN | 6097323942944 |
| SKU | JAHOK003N-L |