JANAF027N • 8 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Paramo Stool - Natural - beigeJANAF027N • 8 op voorraad |
€ 349,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Paramo Kruk is een studie in rustige eenvoud en natuurlijke schoonheid. De minimalistische vorm is gemaakt van suarhout en staat op drie stevige poten en benadrukt de rijkdom van de organische nerf van het hout.
Compact en toch veelzijdig, hij beweegt moeiteloos door uw ruimte als extra zitplaats, bijzettafel of als verfijnd decoratief accent.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 13,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246298241 |
| SKU | JANAF027N |