| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Noguchi StoolJASE011N • 19 op voorraad |
€ 249,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Als je een praktische en toch mooie kruk nodig hebt, zoek dan niet verder! De Noguchi kruk is gemaakt van prachtig rustiek teakhout dat is geüpcycled en dat zie je terug in de details en kleur van het hout.
De ronde vorm maakt hem praktisch en comfortabel. En laten we niet vergeten dat hij veelzijdig is, want hij kan ook als bijzettafel gebruikt worden!
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 3,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246285265 |
| SKU | JASE011N |