JACA011N-60x40 • 21 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Porto Seagrass Stool - Natural - MJACA011N-60x40 • 21 op voorraad |
€ 199,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Dit mooie en eenvoudige krukje kan gebruikt worden als bijzetkrukje of in de kinderkamer. Dit product wordt door verschillende families vanuit huis geproduceerd. Het uiterlijk van elk individueel ontwerp kan enigszins afwijken van het ontwerp dat voor deze site is gefotografeerd.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Hout |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 40cm |
| length | 60cm |
| weight | 10,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246021054 |
| SKU | JACA011N-60x40 |