| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Fab Rustic Stool - NaturalJACI033N • Product beschikbaar |
€ 99,95 | Start 11/06/2026 | Voeg toe |
Op zoek naar een kruk met karakter en charme? Met zijn rustieke ontwerp is deze kruk de perfecte mix van functie en stijl, en voegt een vleugje warmte toe aan elke kamer.
Of je hem nu gebruikt als extra zitplaats in je woonkamer, als stijlvol accent in de keuken of zelfs als nachtkastje, de Fab Rustic Stool werkt overal zijn magie. Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 50cm |
| width | 22cm |
| length | 50cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 6097312235286 |
| SKU | JACI033N |