| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Atziri Stool - NaturalJACI018N • 17 op voorraad |
€ 174,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Atziri Kruk is een prachtig meubelstuk gemaakt van exotisch en duurzaam teakhout. Deze kruk is handgemaakt door bekwame vakmensen in Indonesië, die trots zijn op hun op maat gemaakte producten en deze met grote zorg voor u produceren. Het ronde blad van deze kruk geeft hem een glad en strak uiterlijk, maar de stevige vier poten houden hem stabiel en sterk genoeg voor dagelijks gebruik thuis of op kantoor.
Elk stuk is geworteld in een natuurlijke oorsprong en heeft zachte onvolkomenheden en tonale verschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 5,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246252229 |
| SKU | JACI018N |