| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Stool - NaturalJACEM001N • 13 op voorraad |
€ 76,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze mooie kruk gemaakt van teakhout en geweven raffia is de perfecte aanvulling op elke kamer! De handgemaakte en geheel natuurlijke uitstraling fleurt je kinderkamer, slaapkamer of een vergeten hoekje in je woonkamer op. Een klassiek meubelstuk dat u niet mag missen!
Elk stuk is handgemaakt van teakhout en raffia en vertoont zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 4,050gr |
| Barcode/EAN | 7438246287207 |
| SKU | JACEM001N |