| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Dannih Stool - NaturalJACAS008N • 24 op voorraad |
€ 212,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Breng warmte en textuur in je huis met de Dannih Kruk, handgemaakt van duurzaam bananenblad. Dit veelzijdige meubelstuk is perfect als zitje, bijzettafeltje of decoratief accent en past moeiteloos in elke kamer, waardoor het een gezellig, organisch tintje geeft.
Met zijn stevige constructie en aardetinten is de Dannih Kruk zowel stijlvol als praktisch. Dit is een ideale aanvulling op natuurlijk geïnspireerde interieurs.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Palmblad |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 49cm |
| length | 49cm |
| weight | 3,620gr |
| Barcode/EAN | 6097312082019 |
| SKU | JACAS008N |