| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Tribe Stool - NaturalJAHU015N • Product beschikbaar |
€ 219,95 | Start 11/06/2026 | Voeg toe |
Een natuurlijk en organisch ontwerp voor deze prachtige kruk gemaakt van massief munggurhout dat prachtig zal staan in verschillende interieurstijlen. Je kunt dit krukje naast je bed plaatsen als nachtkastje of gebruiken als bijzettafeltje in de woonkamer.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 30cm |
| length | 30cm |
| weight | 10,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246193119 |
| SKU | JAHU015N |