| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Yatai Stool - Natural - LJAHER001N-L • Product beschikbaar |
€ 199,95 | Start 11/06/2026 | Voeg toe |
Onze Yatai-kruk is verkrijgbaar in drie maten en is een geweldige aanvulling op elke kamer! Het gerecyclede teakhout heeft een diepe, rustieke kleur en uitstraling en maakt elk interieurinteressanter.
Gebruik hem als extra zitplaats, of gewoon als decoratief element met een plantenpot erop. Of beter nog: combineer alle drie de maten om interessante lagen in je huisontwerp te creëren. Wij houden van deze natuurlijke schoonheid!
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 44cm |
| length | 44cm |
| weight | 3,750gr |
| Barcode/EAN | 6097310685618 |
| SKU | JAHER001N-L |