BAGE001NBr • 266 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Colonial Placemat - Natural BrownBAGE001NBr • 266 op voorraad |
€ 16,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Haal de eilandstijl in huis met onze koloniale placemats. Ze zien er prachtig uit als onderdeel van uw natuurlijke tafelsetting en geven een prachtige boho-touch aan de meeste interieur- en exterieurstijlen.
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 220gr |
| Barcode/EAN | 7438246112196 |
| SKU | BAGE001NBr |