BA161N • 296 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Fringe Raffia Placemat Round - NaturalBA161N • 296 op voorraad |
€ 14,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige geweven placemats voegen een tropisch tintje toe en geven je huis een eilandgevoel. Gebruik ze als middelpunt of voor een individuele sfeer.
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Raffia |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246087012 |
| SKU | BA161N |