BAVE003WN • 116 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Water Hyacinth Raffia Placemat - White NaturalBAVE003WN • 116 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje tropen toe aan uw tafelsetting met deze placemats van raffia en waterhyacint. De combinatie van witte en natuurlijke tinten zorgt voor instant gezelligheid op uw etentjes. Deze handgemaakte beauties horen thuis in ieder boho- of kustinterieur, voor binnen of (overdekt) buiten.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246181185 |
| SKU | BAVE003WN |