BAJN057N • 127 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Seagrass Shell Placemat - NaturalBAJN057N • 127 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Haal de eilandstijl in huis met deze placemats van zeegras. Omgeven door kauri-schelpen passen ze bij elke tafelsetting.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Zeegras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 38cm |
| length | 38cm |
| weight | 220gr |
| Barcode/EAN | 7438246098087 |
| SKU | BAJN057N |