BAJN013N • 87 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Fringe Raffia Placemat Rectangular - NaturalBAJN013N • 87 op voorraad |
€ 11,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige handgeweven Raffia Placemat met franjes staat prachtig op je natuurlijke tafelsetting en geeft een prachtige boho touch. Geschikt voor de meeste interieur- en exterieurstijlen.
| Materiaal | Raffia |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 35cm |
| length | 60cm |
| weight | 160gr |
| Barcode/EAN | 7438246093006 |
| SKU | BAJN013N |