BAJN054N • 108 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Shell Placemat - NaturalBAJN054N • 108 op voorraad |
€ 29,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Haal de eilandstijl in huis met deze placemats van zeegras. Omgeven door kauri-schelpen passen ze bij elke tafelsetting. Prachtig gecombineerd met onze schelpenonderzetters van zeegras en schelpenonderzetters van zeegras.
| Kleur | Beige |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 38cm |
| length | 38cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246099077 |
| SKU | BAJN054N |