BAVE001N • 230 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Seagrass Raffia Placemat - NaturalBAVE001N • 230 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje tropen toe aan uw tafelsetting met deze placemats van raffia en zeegras. De combinatie van verschillende natuurlijke tinten zorgt voor instant gezelligheid op uw etentjes. Deze handgemaakte beauties horen thuis in ieder boho- of kustinterieur, voor binnen of (overdekt) buiten.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Zeegras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246181161 |
| SKU | BAVE001N |