BAVE032W • 117 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Macrame Marriage Placemat - NaturalBAVE032W • 117 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Stel het podium in voor een met liefde gevulde tafel met de macrame-huwelijksplacemat. Handwonen met zorg, elke placemat heeft een mooi, gedetailleerd ontwerp dat een boho-chique sfeer toevoegt aan uw tafelomgeving. De veelzijdige esthetiek maakt het perfect voor alles, van intieme diners tot grootse feesten, die zowel casual als formele tafelinstellingen naadloos aanvullen.
| Kleur | Wit |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Zeegras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 6097311227244 |
| SKU | BAVE032W |