BAGE005NBr • 544 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Colonial Shell Placemat - Natural BrownBAGE005NBr • 544 op voorraad |
€ 21,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Haal de Island-stijl in huis met deze prachtige handgeweven Rotan Shell-placemat. Omgeven door kauri-schelpen, past deze placemat bij elke tafelsetting en voegt hij een tropisch tintje toe en geeft je huis dat onweerstaanbare eilandgevoel.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Rotan |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 400gr |
| Barcode/EAN | 7438246113124 |
| SKU | BAGE005NBr |