BAGE003NBr • 832 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Colonial Oval Placemat - Natural BrownBAGE003NBr • 832 op voorraad |
€ 16,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Haal de Island-stijl in huis met deze prachtige handgeweven rotan placemat. Deze ovale placemat past bij elke tafelsetting en voegt een tropische touch toe aan je huis, waardoor je huis dat onweerstaanbare eilandgevoel krijgt.
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 30cm |
| length | 40cm |
| weight | 220gr |
| Barcode/EAN | 7438246139100 |
| SKU | BAGE003NBr |