| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Beaded Placemat - BlackBABE003B-30 • 211 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige placemats met handkralen zullen er prachtig uitzien als onderdeel van je Boho Chic tafelsetting. Past prachtig bij onze kralenonderzetters, ook hier verkrijgbaar.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Plastic |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 30cm |
| length | 30cm |
| weight | 260gr |
| Barcode/EAN | 7438246041007 |
| SKU | BABE003B-30 |