| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Beaded Placemat - BlackBABE003B-30 • 211 in stock |
€ 19,95 | 1-3 days | Add |
These wonderful hand beaded placemats will look gorgeous as part of your Boho Chic table setting. Matches beautifully with our beaded coasters, also available here.
| Color | Black |
| Language | English |
| Material | Plastic |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 30cm |
| length | 30cm |
| weight | 260gr |
| Barcode/EAN | 7438246041007 |
| SKU | BABE003B-30 |