| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Colonial Shell Placemat - Natural BrownBAGE005NBr • 544 in stock |
€ 21,95 | 1-3 days | Add |
Bring the Island style to your home with this beautiful handwoven Rattan Shell placemat. Surrounded by cowrie seashells, this placemat will suit any table setting adding a textural tropical touch, giving your home that irresistable island feel.
| Language | English |
| Material | Rattan |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 400gr |
| Barcode/EAN | 7438246113124 |
| SKU | BAGE005NBr |