| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Colonial Placemat - Natural BrownBAGE001NBr • 266 in stock |
€ 16,95 | 1-3 days | Add |
Bring the Island style to your home with our Colonial placemats. They will look gorgeous as part of your natural table setting and will give a stunning boho touch to most interior and exterior styles.
| Color | Brown |
| Material | Rattan |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 220gr |
| Barcode/EAN | 7438246112196 |
| SKU | BAGE001NBr |