| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Seagrass Shell Placemat - NaturalBAJN057N • 127 in stock |
€ 19,95 | 1-3 days | Add |
Bring the Island style to your home with these Seagrass placemats. Surrounded by cowrie seashells, they will suit any table setting.
| Language | English |
| Material | Seagrass |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 38cm |
| length | 38cm |
| weight | 220gr |
| Barcode/EAN | 7438246098087 |
| SKU | BAJN057N |