| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Fringe Raffia Placemat Round - NaturalBA161N • 296 in stock |
€ 14,95 | 1-3 days | Add |
These gorgeous woven placemats add a textural tropical touch, giving your home that island feel.Use as a centrepiece or for individual settings.
| Color | Beige |
| Material | Raffia |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246087012 |
| SKU | BA161N |