| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Colonial Oval Placemat - Natural BrownBAGE003NBr • 832 in stock |
€ 16,95 | 1-3 days | Add |
Bring the Island style to your home with this beautiful handwoven rattan placemat. This oval placemat will suit any table setting adding a textural tropical touch, giving your home that irresistable island feel.
| Material | Rattan |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 30cm |
| length | 40cm |
| weight | 220gr |
| Barcode/EAN | 7438246139100 |
| SKU | BAGE003NBr |