| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Fringe Raffia Placemat Rectangular - NaturalBAJN013N • 87 in stock |
€ 11,95 | 1-3 days | Add |
This wonderful handwoven Raffia Placemat with fringes will look gorgeous as part of your natural table setting and gives a stunning boho touch. Suited to most interior and exterior styles.
| Material | Raffia |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 35cm |
| length | 60cm |
| weight | 160gr |
| Barcode/EAN | 7438246093006 |
| SKU | BAJN013N |