| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Macrame Marriage Placemat - NaturalBAVE032W • 117 in stock |
€ 19,95 | 1-3 days | Add |
Set the stage for a love-filled table with The Macrame Marriage Placemat.Handwoven with care, each placemat features a beautiful, detailed design that adds a boho-chic vibe to your table setting. Its versatile aesthetic makes it perfect for everything from intimate dinners to grand celebrations, seamlessly complementing both casual and formal table settings.
| Color | White |
| Language | English |
| Material | Seagrass |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 6097311227244 |
| SKU | BAVE032W |