| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Seagrass Raffia Placemat - NaturalBAVE001N • 230 in stock |
€ 19,95 | 1-3 days | Add |
Add a touch of the tropics to your table setting with these raffia and seagrass placemats. The combination of several natural tones will bring instant coziness to your dinner parties. These handmade beauties belong in any boho or coastal interior, for use inside or (covered) outside.
| Language | English |
| Material | Seagrass |
| Made in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246181161 |
| SKU | BAVE001N |