BAVE020N • 184 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Crochet Raffia Placemat - NaturalBAVE020N • 184 op voorraad |
€ 29,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje tropen toe aan je tafelsetting met deze gehaakte placemats van raffia. De combinatie van verschillende natuurlijke tinten zorgt voor instant gezelligheid op uw diners. Deze handgemaakte beauties horen thuis in elk boho- of kustinterieur, voor gebruik binnen of (overdekt) buiten.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 7438246197179 |
| SKU | BAVE020N |