| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Gili Side TableJAMA002N • 3 op voorraad |
€ 224,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Sluit je ogen, stel je een tropisch eiland voor, een bar, een trendy cocktail en dan dit geweldige meubelstuk om je glas op te zetten. Kun je nog dichter bij de levensstijl op het eiland komen? Wij denken van niet!
Dit show-stoppende ontwerp verandert uw leefruimte in een luxe strandbar, met zijn verstrengelde teakhouten takken die leiden naar een stevig bovenstuk dat pronkt met de ringen van de boom. Verkrijgbaar in drie hoogtes, en combineren is een nog beter idee.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 75cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 15,400gr |
| Barcode/EAN | 7438246263201 |
| SKU | JAMA002N |