| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Inti Side Table - NaturalJACI023N • 35 op voorraad |
€ 374,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Zonnige kant naar boven! Het Inti (zonne)bijzettafeltje ziet er zo organisch uit dat mensen zullen vragen of je hem zelf uit één stuk hout hebt gemaakt. Dit tijdloze meubelstuk is volledig gemaakt van duurzaam teakhout en is gemaakt om voor altijd bij je te blijven. En dat zal ook zo zijn.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 30cm |
| length | 30cm |
| weight | 8,500gr |
| Barcode/EAN | 7438246252298 |
| SKU | JACI023N |