JACI027N • 13 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Reclaimed Teak Side Table - NaturalJACI027N • 13 op voorraad |
€ 449,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Teakhout is een van de meest gewilde, mooie en duurzame houtsoorten, maar wordt na gebruik nog veel te vaak buiten beschouwing gelaten. Wij zijn van plan daar verandering in te brengen. Onze nieuwe meubellijn, uitsluitend gemaakt van teruggewonnen teakhout, maakt gebruik van stukken hout die afkomstig zijn van gesloopte gebouwen of productieoverschotten.
Deze bijzettafel is – samen met de grotere salontafel in hetzelfde design – een sterk statement-stuk dat je woonkamer op een positieve manier zal domineren. Makkelijk in onderhoud en prettig voor het oog, deze bijzettafel heeft het allemaal!
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 12,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246261283 |
| SKU | JACI027N |