JAAM015NW • 31 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Organic Side Table - Natural WhiteJAAM015NW • 31 op voorraad |
€ 154,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Dit leuke kleine bijzettafeltje op 3 poten heeft een mooie organische vorm waardoor het een zeer decoratief meubelstuk is dat in elke kamer in huis past. Geplaatst in een kamer om te genieten van een drankje, een boek of tijdschrift te lezen en gewoon te ontspannen. Ook mooi te gebruiken als schattig nachtkastje.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Hout |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 45cm |
| length | 45cm |
| weight | 6,120gr |
| Barcode/EAN | 7438246066048 |
| SKU | JAAM015NW |