BAFU002DW • 2 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Mocha Rings Side Table - Dark WalnutBAFU002DW • 2 op voorraad |
€ 549,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Elegant en geaard, de Mocha Rings bijzettafel vangt de harmonie tussen beweging en stilte. De cirkelvormige lagen stijgen met een zacht ritme omhoog en werpen zachte schaduwen die gedurende de dag verschuiven. Het ontwerp voelt sculpturaal en toch rustig aan en nodigt uit tot een moment van pauze in elke woonruimte.
Door vorm en doel in evenwicht te brengen, dient het zowel als accent als als oppervlak; een plek voor boeken, keramiek of rustige rituelen. Het ronde silhouet van de tafel introduceert een visuele flow, die naadloos aansluit bij organische of moderne interieurs, terwijl de ingetogen aanwezigheid behouden blijft.
Elk stuk is handgemaakt van massief mangohout door Indonesische ambachtslieden en onthult subtiele toonvariaties en natuurlijke nerven. Het is duurzaam geproduceerd en zorgvuldig afgewerkt en belichaamt de blijvende schoonheid van doordacht vakmanschap en langzaam ontwerp.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Hout |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 60cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 31,250gr |
| Barcode/EAN | 6097312752769 |
| SKU | BAFU002DW |