| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Timber Conic Side Table - Black - 50JAHU014B • Product beschikbaar |
€ 449,95 | Start 06/05/2026 | Voeg toe |
Voeg een sculpturale toets toe aan uw woonruimte met de zwarte Timber Conic bijzettafel. Het gladde zwarte oppervlak en de zacht taps toelopende vorm maken hem tot een verfijnde maar toch nuchtere toevoeging aan je interieur.
Of je hem nu naast een gezellige fauteuil plaatst of gebruikt wordt om je favoriete vaas op te zetten, deze tafel brengt zowel functie als ziel in je kamer. Het is met de hand gemaakt van suarhout en viert de schoonheid van natuurlijke materialen met elke nerf en textuur.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 57cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 12,200gr |
| Barcode/EAN | 7438246062095 |
| SKU | JAHU014B |