BAJN053N • 265 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Shell Coaster - NaturalBAJN053N • 265 op voorraad |
€ 9,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Prachtige ronde Balinese onderzetter prachtig gedecoreerd met kaurischelpen. Fleurt de eettafel op met zijn traditionele design en prachtige afwerking van kaurischelpen.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438246110130 |
| SKU | BAJN053N |